Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalne zdjęcie z planu Assassin’s Creed

Dzięki Entertainment Weekly możemy zobaczyć jak Ariane Labed i Michael Fassbender prezentują się w kostiumach.

Filmową adaptacją kultowej serii gier „Assassin’s Creed” zajmują się Ubisoft Motion Pictures w kooperacji z 20th Century Fox. Scenariuszem zajmują się Adam Cooper, Bill Collage i Michael Lesslie. Reżyserem filmu jest Justin Kurzel („Makbet”).

Gwiazdą filmu jest Michael Fassbender, a obok niego zobaczymy również Marion Cotillard („Incepcja”, „Makbet”), Jeremy’ego Ironsa („Rodzina Borgiów”, „Lolita”, „Misja”) oraz Brendana Gleesona („Kalwaria”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”).

Akcja filmu „Assassin’s Creed” będzie się toczyć na dwóch płaszczyznach czasowych. We współczesności Fassbender wcieli się w Calluma Lyncha – więźnia przebywającego w celi śmierci. Bohater stanie się pionkiem w niekończącym się konflikcie między Asasynami i Templariuszami. Drugi plan czasowy przeniesie nas do epoki hiszpańskiej inkwizycji, gdzie aktor wcieli się w Aguilara de Agarorobo – syna przywódcy Asasynów.

Premierę filmu „Assassin’s Creed” zaplanowano na 21 grudnia 2016 roku, a poniżej prezentujemy Wam oficjalne zdjęcie z produkcji.

assasin creed