Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny opis fabuły Suicide Squad!

DC Comics udostępniło nowe informacje dotyczące filmu Davida Ayera, „Suicide Squad”. Przed Wami nowy, oficjalny zarys fabuły.

Za reżyserię i scenariusz najnowszej produkcji z uniwersum DC odpowiada David Ayer („Szybcy i wściekli”, „Bogowie ulicy”, „Furia”). A poniżej prezentujemy Wam oficjalny opis fabuły „Legionu Samobójców”:

To takie dobre uczucie być złym…

Stworzenie zespołu składającego się z najniebezpieczniejszych, przebywających w więzieniu Super Złoczyńców, zapewnienie im najbardziej potężnej broni, jaką rząd ma w dyspozycji i wysłanie ich na misję zniszczenia enigmatycznej, niezwyciężonej istoty.

Oficer amerykańskiego wywiadu Amanda Waller była zdeterminowana, aby w jej sekretnej grupie znalazły się tylko osoby skrzywione i nikczemne, nie mające nic do stracenia.

Jednak kiedy Legion odkrywa, że nie zostali wybrani, aby odnieść sukces, a jedynie ze względu na to, że są zbędni poprzez swoje karygodne czyny z przeszłości, to czy unikną śmierci próbując wspólnie wykonać misję, czy zdecydują się pracować każdy na własną rękę?…

W filmie zobaczymy Willa Smitha jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Carę Delevingne jako Enchantress, Jaia Courtneya jako Boomerang i innych.

Premiera „Suicide Squad” została zaplanowana na 5 sierpnia przyszłego roku.