Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny opis i nowa twarz ekranizacji Borderlands

Poznaliśmy kilka nowych szczegółów dotyczących produkcji „Borderlands”. Do obsady widowiska dołączył Édgar Ramírez (“Ostatni skok w historii USA”).Ujawniono również oficjalny zarys fabularny.


Ramírezdołączył do ekipy „Borderlands” i sportretuje postać o imieniu Atlas. Jest to bezwzględny biznesmen, handlarz i producent broni, jeden z najbardziej wpływowych i najpotężniejszych ludzi z uniwersum. Reżyser widowiska, Eli Roth, jest zachwycony obecnością Ramíreza w obsadzie:

Atlas to postać, która jest niezwykle magnetyczną jednostką, osobą obdarzoną charyzmą i wdziękiem, które zasłaniają groźną osobowość. Jestem ogromnym fanem Edgara! Nadal zachwyca mnie swoimi aktorskimi transformacjami. Na potrzeby naszego filmu chcemy stworzyć kogoś dzikiego, zabawnego i zupełnie różnego od tego, co dotąd pokazał Edgar. Jestem niezwykle podekscytowany możliwością współpracy z nim.

-zapowiada reżyser. A jak będzie prezentować się fabuła kinowego „Borderlands”? Oto oficjalny zarys fabuły:

Lilith (Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie powraca na rodzinną planetę Pandorę. Podjęła się odszukania zaginionej córki najpotężniejszego złola galaktyki Atlasa (Ramirez). Lilithzawiązuje sojusz z nieoczekiwaną ferajną, w skład której wchodzą: Rolande (Hart) – dawny elitarny najemnik, który desperacko szuka odkupienia; Tiny Tina (Greenblatt) – dzika nastolatka, której nieobca jest demolka; Krieg (Munteanu) – mięśniak z retoryką na bakier, który ochrania Tinę; Tannis (Curtis) – naukowiec, której zdrowie psychiczne zostawia wiele do życzenia oraz Claptrap (Black) – przemądrzały i upartym jak osioł robotem. Ta nieprawdopodobna drużyna bohaterów będzie musiała się zmierzyć z potworami i licznymi zbirami, by odnaleźć i uratować zaginioną dziewczynę, która może okazać się kluczem do niewyobrażalnej mocy. Od poczynań drużyny będzie zależał los wszechświata, a będą oni walczyć o coś jeszcze: o siebie nawzajem…

Za reżyserię widowiska odpowiadać będzie Eli Roth, a scenariusz widowiska opracuje Craig Mazin, zdobywca nagrody Emmy za „Czarnobyl”. Projekt powstaje z przeznaczeniem do kategorii R na zlecenie wytwórni Lionsgate. Nie jest jeszcze znana data premiery widowiska.