Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny plakat Chaos Walking

Tom Holland i Daisy Ridley zagrają główne role w widowisku „Chaos Walking” na podstawie powieści Patricka Nessa. W sieci pojawiły się pierwsze plakaty promujące wyczekiwaną produkcję.

Lionsgate zaprezentowało pierwsze plakaty widowiska „Chaos Walking” w reżyserii Douga Limana. Scenariusz w oparciu o książkę Patricka Nessa napisali Charlie Kaufman, Gary Spinelli, Jamie Linden i Lindsey Beer.

Akcja książki „Chaos Walking” rozgrywa się dystopijnej przyszłości, gdzie ludzie kolonizują obcą planetę. Jednak plany ludzkości krzyżuje infekcja zwana Hałasem, która uzewnętrznia wszystkie ludzkie myśli, w skutek czego na świecie panuje chaos. Wówczas obcy wykorzystują moment, by wypowiedzieć wojnę osłabionej ludzkiej rasie. Jedynie młody Todd Hewitt jest w stanie powstrzymać międzygalaktyczny konflikt.

Obok Toma Hollanda i Daisy Ridley na ekranie pojawią się też Mads Mikkelsen, David Oyelowo, Cynthia Erivo, Olunike Adeliyi, Demián Bichir i Kurt Sutter. Premiera „Chaos Walking” została zaplanowana na 22 stycznia 2021 roku, jednak możliwe, że wytwórnia zdecyduje się na jej opóźnienie.