Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny zwiastun Angel Has Fallen

Gerard Butler powraca w 3. części przygód Mike’a Banning’a. Zwiastun widowiska akcji „Świat w ogniu” od Millennium Films poniżej!

Oficjalny opis produkcji:

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta.

Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym oto­czeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning.

Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.

Reżyserią „Angel Has Fallen” zajął się Ric Roman Waugh („Skazany”), a scenariusz przygotowali Creighton Rothenberg oraz Katrin Benedikt. W obsadzie pojawią się m.in. Gerard Butler, Morgan Freeman, Piper Perabo, Mark Gill, Jada Pinkett Smith, Lance Reddick, Alan Siegel oraz John Thompson.

Premiera obrazu w polskich kinach odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku.