Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny zwiastun Downsizing

 

Paramount Pictures udostępniło w sieci trailer filmu „Pomniejszenie” w reżyserii Alexandera Payne’a. Gwiazdami produkcji są Matt Damon, Christoph Waltz i Kristen Wiig.

Oficjalny opis:

Film pokazuje, co może się stać z ludźmi i światem, kiedy norwescy naukowcy – próbując znaleźć rozwiązanie problemu przeludnienia – odkrywają sposób na zmniejszenie ludzi do wysokości zaledwie 5 cali. Proponują też trwający 200 lat program przekształcenia rzeczywistości z wielkiej w małą. Ludzie szybko orientują się, jak wygodniejsze i zamożniejsze życie mogą wieść w zminiaturyzowanym świecie. Obietnica lepszego życia kusi także niewyróżniającego się niczym Paula Safranka (Matt Damon) oraz jego żonę Audrey (Kristen WiigKristen Wiig). Oboje decydują się na życie w mniejszym rozmiarze i mniejszym świecie. Ta decyzja zmienia ich życie na zawsze.

W obsadzie pojawią się także Hong Chau, Rolf Lassgård, Udo Kier oraz Søren Pilmark. Reżyserią zajął się Alexander Payne, który wspólnie z Jimem Taylorem napisał również scenariusz produkcji. Premiera filmu została zapowiedziana na 22 grudnia 2017 roku.

pomniej postr