Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny zwiastun Lace Crater

 

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Lace Crater”, który jest reżyserskim debiutem Harrisona Atkinsa. Producentem jest Joe Swanberg, a w głównych rolach zobaczymy Lindsay Burdge i Petera Vacka.

Podczas wspólnego weekendu w luksusowym domu w Hamptons, Ruth (Lindsay Burge), trochę nieśmiała i wychodząca z okresu bycia brzydkim kaczątkiem dziewczyna, wybitnie unika czwórki swoich flirtujących przyjaciół. Zamiast spędzania z nimi czasu preferuje prywatne spotkania z chłopakiem z domku obok, pomimo że Andrew sporo mówi o tym, że to miejsce jest nawiedzone.

Wieczór przebiega zgodnie z planem: raz zachowanie grupki przyjaciół jest stonowane, raz rozwiązłe, toczą się gorące rozmowy w jacuzzi, podczas których nie można uniknąć napięcia, ale zmęczona Ruth decyduje się pójść wcześniej do łóżka. Jednak nie może pozbyć się wrażenia, że ktoś ją obserwuje. Już ma zamiar zadzwonić do Andrew, kiedy nagle z ciemności wyłania się przerażająca i upiorna postać. Przedstawia się jako Michael, przyjazny duch.

Film jest już dostępny na VOD, a premiera w Los Angeles ma mieć miejsce 5 sierpnia.