Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny zwiastun Upadłych od Lauren Kate!

 

O ekranizacji powieści „Upadli” mówiło się od dłuższego czasu. Dwa lata minęły od zakończenia zdjęć na planie filmowym, aż w końcu teraz pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź produkcji. Kiedy premiera?

 

Produkcja powstała na zlecenie Lotus Entertainment i Mayhem Pictures. Reżyserią zajął się Scott Hicks na podstawie scenariusza opracowanego przez Nichole Millard, Kathryn Price i Michaela Rossa.

W obsadzie pojawią się m.in. Addison Timlin (Lucinda Price), Jeremy Irvine (Daniel Grigori), Harrison Gilbertson (Cam Briel), Sianoa Smit-McPhee (Molly Zane), Hermione Corfield (Gabrielle Givens), Lola Kirke (Penn), Daisy Head (Arriane Alter) i Malachi Kirby (Roland Sparks).

Premiera „Fallen” została zaplanowana na listopad tego roku.

Oficjalny opis powieści Lauren Kate, która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa MAG poniżej:

Gdybyście nie mogli być z osobą, która jest waszym przeznaczeniem?
Para kochanków.
Starożytna wojna.
Skazani na miłość, która nigdy się nie spełni.
Przeznaczeniem niektórych aniołów jest Upadek.
W Danielu Grigori jest coś boleśnie znajomego.
Luce Price zwraca uwagę na tajemniczego i zdystansowanego Daniela już pierwszego dnia w szkole Sword & Cross w dusznej Georgii. On jest jedynym jasnym punktem w miejscu, gdzie nie wolno korzystać z komórek, inni uczniowie to świry, a każdy ich ruch śledzą kamery.
Choć Daniel nie chce mieć nic wspólnego z Luce – i robi wszystko, żeby dać jej to wyraźnie do zrozumienia – dziewczyna nie potrafi się powstrzymać. Przyciągana niczym ćma do płomienia, musi dowiedzieć się, jaką tajemnicę ukrywa Daniel… nawet gdyby to miało ją zabić.
„Upadli” to powieść ekscytująca i romantyczna, połączenie wciągającego thrillera i historii miłosnej.