Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oficjalny zwiastun Wojny o planetę małp

 

Musiało do tego dojść. „Rise of the Planet of the Apes” pokazało nam nietypowe korzenie Caesara, a „Dawn of the Planet of the Apes” ukazało go jako lidera walczącego o utrzymanie pokoju. Teraz jednak pojawi się nowy konflikt: nadchodzi „War for the Planet of the Apes”, gdzie Caesar będzie musiał stawić czoła ludzkiej armii dowodzonej przez Colonela.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, a reżyserem filmu jest Matt Reeves, który tak zapowiada produkcję:

Pierwszy film jest o tym, jak Caesar przechodzi ze skromnych początków do roli rewolucjonisty. W drugim został wielkim liderem w obliczu naprawdę ciężkich czasów. Pojęcie o tym, co zobaczymy w trzecim jest kontynuacją tej trajektorii, jak staje się on istotną postacią w historii Małp i staje się ich Mojżeszem, to rodzaj mitycznego wniebowstąpienia. Ten film nigdy nie miał być remake’m produkcji z roku 1968. Być może są w nim ukazane pewne znane już wydarzenia, ale także możliwość zobaczenia ich i wszystkiego tego, co widzieliśmy, z nowego punktu widzenia. To nie będzie dokładnie to samo. – wyjaśnia Reeves.

Oczywiście w obsadzie nie zabraknie Andy’ego Serkisa, Woody’ego Harrelsona, Steve’a Zahna, Judy Greer, Karin Konoval, Amiaha Millera i Terry’ego Notary.

Premiera „War for the Planet of the Apes” zapowiedziana jest na 14 lipca 2017 roku.