Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Olga Bołądź jako Wonder Woman (wideo)

 

Od wczoraj w polskich kinach gości widowisko z z DC Extended Universe – „Wonder Woman” z Gal Gadot w roli głównej. W posiej wersji językowej filmu bohaterka przemawia głosem Olgi Bołądź. Posłuchajcie jak brzmi dubbing w poniższym materiale.

Oficjalny opis produkcji:

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa. W filmie obok Gal Gadot (Wonder Woman) i Chrisa Pine’a (Steve Trevor) w filmie zobaczymy także Robin Wright, która wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny’ego Hustona (Generał Erich Ludendorff), Davida Thewlisa (Sir Patrick), Ewen Bremner i Elenę Anayę (Maru / Doktor Poison).

Byliście w kinie na seansie „Wonder Woman” w polskiej czy oryginalnej wersji językowej? Jak oceniacie produkcję i pracę polskich dubbingowców?