Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ostatnie występy Carrie Fisher w Gwiezdnych Wojnach

Choć pod koniec zeszłego roku straciliśmy cudowną Carrie Fisher, to jednak będziemy mogli obejrzeć ją po raz ostatni w roli Księżniczki Lei w kolejnym epizodzie „Gwiezdnych Wojen”. Lucasfilm i Diney potwierdzili, że wszystkie materiały, jakie nagrała aktorka zostaną wykorzystane, nie trzeba będzie robić żadnych dodatkowych efektów specjalnych. Przynajmniej takie jest założenie. Brat Carrie Fisher oraz jej córka wyrazili na to całkowitą zgodę.

Oboje mieliśmy podobne stanowisko w tej sprawie: „Tak, jak moglibyście ją z tego wykluczyć?”. Odpowiedź jest taka, że nie można. Jest ogromną częścią tego świata i myślę, że teraz jej obecność jest nawet bardziej istotna niż wcześniej… Tak jak z Obi Wanem, kiedy miecz świetlny go przeciął, stał się bardziej potężny. Myślę, że to samo przytrafiło się Carrie. Myślę, że to dziedzictwo powinno być kontynuowane… – wyjaśnia Todd Fisher.

Czy to jednak oznacza, że w „The Last Jedi” pożegnamy Generał Leię na dobre? Czy jej postać zostanie uśmiercona? Musimy poczekać do grudniowej premiery bądź kolejnych oficjalnych informacji ze strony wytwórni.