Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oto auta, jakie pojawią się w Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

W sieci pojawił się nowy materiał promujący nadchodzący spin-off „Szybkich i wściekłych”. W wideo Dwayne Johnson opowiada jakimi pojazdami będą jeździć bohaterowie tego widowiska akcji.

Oficjalny opis „Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw”:

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy). Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.

Reżyserią widowiska zajął się David Leitch na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Morgana. Premiera lada dzień – 2 sierpnia 2019 roku!