Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oto bohaterowie Eternals – zobaczcie grafikę promocyjną!

Do sieci wyciekła grafika z nadchodzącego widowiska 4. Fazy MCU pt. „Eternals”. Na zdjęciu możemy bliżej przyjrzeć się oficjalnym strojom głównych bohaterów.

Premiera widowiska „Eternals” z powodu pandemii koronawirusa została przełożona na luty 2021 roku, ale Marvel przymierza się do kolejnego przesunięcia – na listopad przyszłego roku.

Jednak film jest już gotowy, podobnie jak materiały promocyjne, w tym tzw. merch, czyli gadżety. Właśnie z opakowania jednej z filmowych zabawek pochodzi poniższa grafika, na której są widoczni Ajak, Sprite, Gilgamesza, Kingo, Thenę, Ikaris, Sersi, Phastos, Makkari i Druig:

Oficjalny opis widowiska:

“The Eternals” Opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy 
w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie “Avengers. Koniec gry” muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

W rolach głównych w obsadzie pojawią się m.in. Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak),  Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Gemma Chan (Sersi), Kit Harington (Dane Whitman), Barry Keoghan (Druig) oraz Dong-seok Ma (Gilgamesh).