Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oto kinowy Carnage!

Dzięki materiałom promocyjnym, jakie trafiły już do wybranych kin IMAX możemy przyjrzeć się głównym bohaterom widowiska „Venom: Let There Be Carnage”. Film zawita do kin tej jesieni.

„Venom 2: Carnage” to kontynuacja widowiska „Venom” z 2018 roku. Obraz wchodzi w skład uniwersum Sony’s Universe of Marvel Characters. Teraz, dzięki wystawie z jednego z kin IMAX możemy zobaczyć figury Venoma i Carnage’a.

Samo starcie symbiontów zobaczymy we wrześniu. Początkowo sequel przygód „Venoma” miał zadebiutować w październiku 2020 roku, jednak pandemia pokrzyżowała te plany. Teraz datę premiery „Venom 2: Carnage” przełożono na 17 września.

Reżyserią komiksowego widowiska zajął się Andy Serkis na podstawie scenariusza autorstwa Kelly Marcel. W roli głównej roli powróci Tom Hardy, który ponownie wcieli się w Eddiego Brocka, nosiciela kosmicznego pasożyta – tytułowego Venoma. W drugim filmie zobaczymy nowego antagonistę – Cletusa Kasady’ego (Woody Harrelson), a obok nich na ekranie pojawią się Stephen Graham, Peggy Lu, Michelle Williams i Reid Scott.