Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Oto kinowy Shazam!

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna fotografia z widowiska DCEU “Shazam!”. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie prezentował się Zachary Levi w roli tego kultowego komiksowego superbohatera. Dziś dowiedzieliśmy się także, że swój udział w widowisku miał Djimon Hounsou, którego możecie kojarzyć z występu w konkurencyjnym uniwersum.

Aktor w MCU sportretował postać Koratha w “Strażnikach Galaktyki”, a w “Shazam!” zagra postać znaną jako The Wizard (czarodziej). To właśnie The Wizard obdarzył Billy’ego Batsona mocą, która umożliwia mu przemianę w tytułowego superbohatera Shazama. Shazam włada mocami mitycznych postaci: siłą Herkulesa, wytrzymałością Atlasa, szybkością Merkurego, wiedzą Salomona oraz potęgą Zeusa. W roli Billy’ego wystąpi Asher Angel („Andi Mack”). Wystąpi on obok Zachary’egp Levi, który wcieli się w tytułowego superbohatera.

Za scenariusz „Shazam!” odpowiedzialny jest Darren Lemke („Jack: pogromca olbrzymów”), a funkcję producenta będzie pełnić Peter Safran („Obecność”).

Całkiem możliwe, że właśnie wystartowała kampania promocyjna “Shazam!”. Media spekulują, że na Comic-Conie w San Diego zostanie zaprezentowany zwiastun superprodukcji w reżyserii Davida F. Sandberga.

Premiera „Shazam” jest zapowiedziana na 5 kwietnia 2019 roku.

shazam fot