Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pamięć absolutna – klipy zza kulis

W sieci zadebiutowały kolejne materiały wideo promujące film science fiction „Pamięć absolutna”, który oparty jest na opowiadaniu Philipa K. Dicka i produkcji z Arnoldem Schwarzeneggerem.

„Pamięć absolutna” to thriller akcji o rzeczywistości i pamięci, zainspirowany ponownie, słynnym opowiadaniem „Przypomnimy to panu hurtowo” Philipa K. Dicka.

Witajcie w Rekall, firmie, która może przemienić wasze marzenia w prawdziwe wspomnienia. Dla pracownika fabryki imieniem Douglas Quaid (Colin Farrell) – chociaż ma piękną żonę (Kate Beckinsale), którą kocha – taka psychiczna wyprawa brzmi jak idealny odpoczynek od frustrującej egzystencji – prawdziwe wspomnienia życia jako superszpiega mogą być właśnie tym czego potrzebuje. Ale kiedy procedura idzie nie tak jak powinna, Quaid staje się ścigany. Uciekając przed policją, kontrolowaną przez kanclerza Cohaagena (Bryan Cranston), przywódcy wolnego świata, Quaid sprzymierza się z rebeliantką (Jessica Biel) by odnaleźć szefa podziemnego ruchu oporu (Bill Nighy) i powstrzymać Cohaagena. Granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością zaciera się a los świata wisi na włosku w miarę jak Quaid odkrywa swoją prawdziwą tożsamość, prawdziwą miłość i prawdziwe powołanie.

Nowy „Total Recall” trafi do amerykańskich kin 3 sierpnia 2012 roku. My obejrzymy go 31 sierpnia. W filmie występują Colin Farrell, Bryan Cranston, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bill Nighy i John Cho. Reżyseruje Len Wiseman.