Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Paramount Pictures ogłasza harmonogram premier: będzie nowy film z cyklu G.I. Joe

Wytwórnia oficjalnie zapowiedziała, że nowe widowisko spod znaku „G.I. Joe” zadebiutuje w kinach w 2020 roku. Podała również daty premier filmów, które powstają w oparciu o franczyzę innych produktów koncernu zabawkarskiego Hasbro.

Nowy film z cyklu „G.I. Joe” trafi do amerykańskich kin 27 marca 2020 roku i wyprodukuje go Lorenzo di Bonaventura. Nie poznaliśmy żadnych szczegółów fabularnych tej produkcji, nie wiemy więc czy siedmioletnia przerwa znajdzie swoje odbicie w nowej historii, a film będzie kontynuacją przygód dotychczasowych bohaterów, czy może Paramount Pictures szykuje reboot serii.

Na 16 października 2020 roku zaplanowano premierę „Micronauts”, o których mówi się od 2011 roku. Film oparty będzie na serii zabawek z linii miniaturowych robotów. Z kolei na 23 lipca 2021 roku zaplanowano premierę „Dungeons & Dragons”, czyli widowiska oparte na kultowej grze RPG, która obecnie przeżywa swój renesans, m.in. dzięki serialowi Netfixa „Stranger Things”.

Na październik 2021 roku Paramount Pictures planuje czwarty film oparty na zabawkach firmy Hasbro, ale na chwilę obecną studio nie zdradziło żadnych szczegółów o tej produkcji.