Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Paramount z planami na kolejne części sagi Star Trek!


Studio przygotowuje się do stworzenia kolejnego filmu z uniwersum „Stark Trek”. Tego lata zadebiutuje film Justina Lina, „Star Trek Beyond”, tym czasem studio już planuje „Star Trek 4”, jako kolejną część słynnej sagi sci-fi.

Paramount Pictures zarejestrowali tytuł „Star Trek 4” z MPAA. Teoretycznie prawdziwy „Star Trek 4” to ten z 1986 roku: „Star Trek IV: The Voyage Home”, ale zdecydowanie nie o niego chodzi. To ma być kolejny rozdział w serii, która rozpoczęła się w 2009 roku dzięki J.J. Abramsowi.

Bądź co bądź, taka rejestracja jeszcze nie świadczy o tym, że „Star Trek 4” dostał zielone światło. Ale oczywiście jest to pierwszy i istotny krok w rozpoczęciu produkcji. I właściwie dlaczego studio miałoby porzucić swoje dalekosiężne plany? Pierwsze dwa filmy były naprawdę solidne i przypadły widzom do gustu. Już za parę miesięcy zobaczymy „Star Trek Byond” i istnieje szansa na to, że widzowie będą chcieli więcej – przynajmniej wiele wskazuje na to, że Paramount na to właśnie liczy.

Dokładna premiera „Star Trek Beyond” została zapowiedziana na 22 lipca. Natomiast nowy serial telewizyjny, niezwiązany z historią z wielkiego ekranu, pojawi się w przyszłym roku.