Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Parę informacji o Hanie Solo z Przebudzenia Mocy

Scena w zwiastunie siódmego epizodu Gwiezdnych Wojen, w której pojawia się Han Solo i Chewie, wywołała spore poruszenie wśród fanów. To coś, na co wszyscy czekaliśmy, ale zapewne nie raz zastanawialiście się nad przeszłością Hana i Chewbacci oraz nad tym, co działo się z nimi po „Powrocie Jedi”. W sieci pojawiły się na ten temat nowe wiadomości.

Makingstarwars podobno potwierdził następujące informacje:

Chewbacca zostaje porwany i oddany do niewoli po wydarzeniach z „Zemsty Sithów” i inwazji Kashyyyk. Han Solo uwalnia Wookieego i dlatego Chewie ma u niego dług do spłacenia.

Podobno w filmie ma się również pojawić gwiazda „Breaking Bad”, Aaron Paul. A co z samym „Przebudzeniem mocy”? Uwielbiany przez wszystkich przemytnik jest starszy, bardziej smutny i zgorzkniały… dużo przesiaduje w barach. Jabba jest martwy, ale Solo spotkał na swojej drodze innych ludzi, którzy pragną się go pozbyć – jak zwykle jego życie musi być skomplikowane.

Ducain i Irving Boys chcą jego śmierci. To jest fakt. Teoretycznie nie ma żadnego potwierdzenia na to, że ludzie, z którym Han Solo walczy na gigantycznym frachtowcu w „Przebudzeniu mocy”, są powiązani z gangami albo należą do Ducain czy Irving Boys.

Cóż, Han znowu przeżywa ciężkie chwile. Zdecydowanie przydałaby mu się chwila wytchnienia, ale raczej nie ma na nią co liczyć. Podsumujmy jednak fakty z życia Hana Solo:

– Wookie ma u niego przyjacielski dług do spłacenia
-w jakiś sposób wkurzył kilku kolesi, którzy chcą jego statek
-prawdopodobnie zgubił swój statek na kilka dni zanim rozpoczęło się „Przebudzenie mocy”.