Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Patrick Stewart dołącza do obsady Emojimovie

Aktor użyczy swojego głosu jednemu z bohaterów „Emojimovie: Express Yourself”. Jeśli jesteście ciekawi któremu, to odpowiedzią będzie plakat zaprezentowany poniżej.

W animacji „Emotki. Film” obok Patricka Stewarta w roli Poop usłyszymy także T.J. Millera (Gene), Jamesa Cordena (Hi-5), Roba Riggle’a (Ice Cream), Ilanę Glazer (Jailbreak), Stevena Wrighta (Mel Meh) oraz Toma Kane’a (Poop Daddy).

emoji plakat 1

Akcja animacji rozgrywać się będzie w Textopolis, gdzie mieszkają wszystkie emoji, jakich używamy w swoich smart fonach. W tym świecie każda emotka ma tylko jeden wyraz twarzy. Wyjątek stanowi Gene (T.J. Miller), który urodził się bez filtra i jako jedyny w Textopolis może przyjąć wiele wyrazów twarzy. Gene pragnie jednak być jak każde inne emoji, za wszelką cenę chce być normalny. Z pomocą przychodzą mu jego przyjaciele: Hi-5 (James Corden) i hakerka Jailbreak (Ilana Glazer). Wspólnie udają się w podróż po różnych aplikacjach w poszukiwaniu Kodu, który spowoduje, że Gene stanie się zwykłą emotką. Jednak, gdy smartfonowi zagrozi ogromne niebezpieczeństwo, to właśnie Gene, Hi-5 i Jailbreak będą jedyną szansą na ratunek dla Textopolis…

Reżyserią zajął się Anthony Leondis („Igor”, „Lilo & Stitch 2”), na podstawie scenariusza stworzonego we współpracy z Erikiem Siegelem. Światowa premiera została zaplanowana na 4 sierpnia, a do polskich kin film zawita 13 października.