Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Paul Rudd i Carrie Coon w Pogromcach duchów (zdjęcie)

Obraz „Pogromcy duchów: Dziedzictwo” trafi na ekranie kin w listopadzie. Tymczasem możemy oczekiwać kolejnych materiałów promocyjnych od twórców widowiska. Teraz dostaliśmy nowe zdjęcie, na którym możemy przyjrzeć się bohaterom granym przez Paula Rudda i Carrie Coon.


„Pogromcy duchów. Dziedzictwo” to kontynuacja kultowych „Ghostbusters”, jednak fabuła skupi się na nowym pokoleniu pogromców. Będziemy śledzić losy nowych bohaterów: samotnej matki i jej dwójki dzieci, którzy przyjeżdżają do małego miasteczka. Właśnie tam zaczynają odkrywać swoje powiązania z oryginalnymi Pogromcami Duchów oraz tajemnice spuścizny pozostawionej przez ich dziadka.

W obsadzie znalazły się gwiazdy pierwszych „Pogromców duchów”: Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson oraz Annie Potts, a główne role zagrają Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Paul Rudd. Obok nich na ekranie pojawią się też Celeste O’Connor, Bokeem Woodbine, Logan Kim, Sydney MaeDiaz i Oliver Cooper.

Jason Reitman wyreżyserował obraz i wraz z Gil Kenan opracował scenariusz widowiska. Światowa premiera obrazu została zaplanowana na 11 listopada 2021 roku.