Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pełny zwiastun Król Artur: Legenda miecza

W maju zobaczymy jak Guy Ritchie podszedł do legendy o królu Arturze, a już teraz możemy poczuć przedsmak w widowiskowym zwiastunie!

Reżyserią, na podstawie scenariusza stworzonego wspólnie z Jobym Haroldem i Lionelem Wigram Em, zajął się Guy Ritchie. W obsadzie zobaczymy w rolach głównych Charliego Hunnama w roli Króla Artura, a Jude Law zagra złoczyńcę, Vortigerna. Obok nich pojawią się również Annabelle Wallis, Katie McGrath, Eric Bana, Astrid Bergès-Frisbey, Aidan Gillen i Djimon Hounsou.

Oficjalny opis i zapowiedź widowiska:

Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.