Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Peter Dinklage pojawi się w Infinity War?

 

Gwiazda „Gry o Tron”, Peter Dinklage, być może dołączy do MCU. Aktor grający Tyriona Lannister jest brany pod uwagę do dołączenia do obsady „Avengers: Infinity War” oraz następnej części. Zdjęcia do obydwu mają się rozpocząć latem tego roku.

Jednakże postać, którą Dinklage miałby zagrać póki co nie została ujawniona. Głównego antagonistę Thanosa gra Josh Brolin, a Dinklage być może zagra innego złoczyńcę. Twórca Deadpoola Rob Liefeld opublikował na Twitterze wpis, który sugeruje, że aktor mógłby grać Pipa.

Troll Pip został wprowadzony przez Jima Starlina w „Strange Tales vol 2 #179” opublikowanym w lutym 1975 roku. Został stworzony jako wróg Adama Warlocka, ale wszedł w drogę również kilku innym bohaterom Marvela. Kiedyś był Księciem Gofern na planecie Laxidazia w Dolenz System. Początkowo był typowym mieszkańcem tej planety, ale został zmutowany pod względem fizycznym i psychicznym, co spowodowało, że stał się czymś, co bardziej przypomina trolla. Wszystko przez mutagenne, halucynogenne piwo. Oczywiście z tego powodu został pozbawiony rangi.