Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Piękna i Bestia już na DVD i Blu-ray

Od wczoraj w ofercie Galapagos Film znajdziecie superprodukcję Disneya „Piękna i Bestia”. Film jest dostępny w wersji DVD i Blu-ray, a jeśli jesteście ciekawi jakie materiały dodatkowe znajdziecie w wydaniu, to informacje znajdziecie poniżej.

W rolach głównych w aktorskiej adaptacji baśni „Piękna i Bestia” zobaczymy Emmę Watson i Dana Stevensa. Za reżyserię produkcji odpowiada Bill Condon, a scenariusz napisali Evan Spiliotopoulos i Stephen Chbosky.

Obok Watson i Stevensa w obsadzie nie zabraknie również Iana McKellena w roli Trybika. W filmie wystąpią również Kevin Kline (Maurice), Luke Evans (Gaston), Josh Gad (Le Fou), Ewan McGregor (Płomyk), Gugu Mbatha-Raw (Plumette), Stanley Tucci (Cadenza), Audra McDonald (Garderobe) oraz Emma Thompson (Pani Potts).

Opis filmu:
Historia oraz bohaterowie, których znacie i kochacie, ożywają w spektakularnej aktorskiej adaptacji klasycznego animowanego arcydzieła Disneya. Piękna i Bestia to filmowy hołd, złożony jednej z najbardziej uwielbianych baśni wszech czasów.

W wersji Blu-ray 3D i Blu-ray dostępne są trzy opcje odtwarzania filmu: standardowa (znana z wersji kinowej), z uwerturą oraz odtwarzanie w trybie Karaoke. W tych wersjach filmu znajdziecie następujące materiały dodatkowe: Magiczny początek, Urok baśni, Kobiety w „Pięknej i Bestii”, Od piosenki do filmu: jak powstawały sceny muzyczne, „Słońca dni” wersja rozszerzona z wstępem Billa Condona, Sceny niewykorzystane, Magiczne chwile z Celine Dion, „Piękna i Bestia” teledysk w wykonaniu Ariany Grande i Johna Legend, Jak powstawał teledysk „Piękna i Bestia”, Wybór 12 piosenek. Film dostępny także w wydaniu pakietowym: „Piękna i Bestia” – Pakiet 2 filmów DVD (oryginalna animacja oraz film aktorski).

piekna i bestia poster

Źródło: galapagos.com.pl