Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Piękne Amazonki na plakatach promocyjnych Wonder Woman

Warner Bros. zaprezentowała w sieci galerię plakatów kobiecych bohaterek widowiska „Warner Bros.”. Możemy na nich zobaczyć Robin Wright (Generał Antiope), Connie Nielsen (Królowa Hippolyta) oraz tytułową superbohaterkę, w którą wciela się Gal Gadot.

Premiera czwartego filmu od Warner Bros. i DC już w przyszłym tygodniu. Fani „Wonder Woman” z niecierpliwością wyczekują na solowe widowisko superbohaterki, a wytwórnia podgrzewa atmosferę prezentując nowe grafiki promocyjne. Zobaczcie jak prezentują się piękne Amazonki z Themysciry!

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa. W filmie obok Gal Gadot (Wonder Woman) i Chrisa Pine’a (Steve Trevor) w filmie zobaczymy także Robin Wright, która wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny’ego Hustona (Generał Erich Ludendorff), Davida Thewlisa (Sir Patrick), Ewen Bremner i Elenę Anayę (Maru / Doktor Poison).

Oficjalny opis produkcji:

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

W polskich kinach „Wonder Woman” zadebiutuje 2 czerwca!

Ww 1

 

Ww 2

 

Ww 3

 

Ww 4