Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze 10 minut Pogromcy duchów. Dziedzictwo do obejrzenia w sieci

Wytwórnia Sony Pictures udostępniła w sieci pierwsze 10 minut filmu „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. Chce tym krokiem zachęcić widzów do obejrzenia całości za pośrednictwem platform VOD.

„Pogromcy duchów. Dziedzictwo” mieli już swoją premierę w USA w serwisach VOD. Z tej okazji Sony udostępniło na YouTube początek produkcji, aby zachęcić widzów do wykupienia filmu na platformach streamingowych w usłudze PVOD (wykupienie 48-godzinnego dostępu).

Oficjalny opis filmu:

Kolejny rozdział oryginalnego uniwersum Ghostbusters. Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

W obsadzie znalazły się gwiazdy pierwszych „Pogromców duchów”: Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson oraz Annie Potts, a główne role zagrają Finn Wolfhard, Mckenna Grace i Paul Rudd. Obok nich na ekranie pojawią się też Celeste O’Connor, Bokeem Woodbine, Logan Kim, Sydney MaeDiaz i Oliver Cooper.

Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, reżysera „Ghostbusters” oraz „Ghostbusters 2”, wyreżyserował obraz i wraz z Gil Kenan opracował scenariusz widowiska. Premiera obrazu w polskich kinach miała miejsce w listopadzie 2021 roku.