Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze oficjalne informacje o obsadzie New Mutants

Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie pogłosek, które krążyły po sieci od dłuższego czasu. W filmie wystąpi Maisie Williams („Gra o tron”), która wcieli się w Wolfsbane oraz Anya Taylor-Joy („Split”), która sportretuje Magik.

W 2018 roku zobaczymy aż trzy widowiska rozgrywające się w uniwersum X-Men. Chodzi oczywiście o „Deadpoola 2”, „X-Men: Dark Phoenix”, będącego kontynuacją „X-Men: Apocalypse” oraz widowisko „X-Men: The New Mutants” od Josha Boone’a, które zagości na ekranach najwcześniej, bo 13 kwietnia 2018 roku.

Film ma powstać w oparciu o komiksy Chrisa Claremonta i Boba McLeoda, które opisują przygody grupy nastolatków w próbach zapanowania nad własnymi mocami. Maisie Williams zagra Wolfsbane, mutantkę, która potrafi zmieniać się wilka, natomiast Anya Taylor-Joy zagra siostrę Colossusa, Magik, posiadającą moc teleportacji.

anya taylor joy and maisie williams

 

wolfsbane

 

Magik

W obsadzie „X-Men: The New Mutants” prawdopodobnie zobaczymy także Alexandrę Shipp (jako Storm) oraz Jamesa McAvoya, który ponownie sportretuje profesora Xaviera.