Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze opinie widzów o Lidze Sprawiedliwości

Wyczekiwane przez fanów widowisko z uniwersum DC zawita do kin w tym tygodniu. Jednak już teraz możemy zapoznać się z pierwszymi opiniami na temat filmu. Jak poradzili sobie twórcy w w przeniesieniu na ekrany ekipy czołowych herosów DC – Batmana, Wonder Woman, Flasha, Aquamana oraz Cyborga?

 

Poniżej możecie przeczytać opinie i reakcje widzów, którzy mieli okazję obejrzeć „Ligę Sprawiedliwości”. Uroczysta premiera produkcji w USA miała miejsce dziś, a wśród opinii powtarzają się głosy, że twórcom udało się dobrze zestawić superbohaterów na ekranie i widzowie chętnie zobaczyli by ich w akcji kolejny raz. Zarówno Flash (Ezra Miller okazał się świetnym Flashem), jak i Aquman skradli serca fanów, a Gal Gadot kolejny raz jest chwalona za sportretowanie Wonder Woman.

Najsłabszym członkiem ekranowej drużyny okazał się jednak Cyborg, a twórcom niestety nie udało się uniknąć pewnego chaosu. Ostatecznie „Justice League” jest filmem o wiele spójniejszym niż „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” i zapewnia solidną rozrywkę z dużą dozą zabawy.

Oto kilka z komentarzy, jakie znalazły się na Twitterze: