Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze spojrzenie na animację Blazing Samurai

W sieci pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia promujące nadchodzącą animację „Blazing Samurai”. W obsadzie głosowej pojawią się Samuel L. Jackson, Michael Cera i George Takei.

Oficjalny opis animacji:

Powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Kot to urodzony samuraj. Ma wrodzoną grację, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Hank jest psem i nic już tego nie zmieni, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem. Uparty z niego zwierzak, więc przybywa na kocią wyspę, by wbrew naturze i miauczącym drwinom pobierać nauki u legendarnego wojownika. Idzie mu całkiem nieźle, ale z pewnością nie jest jeszcze gotowy, gdy przychodzi chwila próby. Legendarny złoczyńca, największy wróg kociego rodu, przypływa na wyspę, by przegnać z niej wszystkie koty, kotki i kocięta. Tylko Hank może stawić mu czoła, ale nie zdoła zrobić tego sam. Musi przekonać kocią brać, że warto zaufać psu i stanąć łapę w łapę do walki o ukochany dom.

W obsadzie pojawią się też Michelle Yeoh, Djimon Hounsou, Mel Brooks i Ricky Gervais. Reżyserią zajęli się Mark Koetsier (“The Grinch,” “Big Hero 6,” “Madagascar: Escape to Africa”) i Rob Minkoff (“The Lion King,” “Mr Peabody & Sherman,” “Stuart Little”). Minkoff zajął również stanowisko producenta animacji, wspólnie z Adamem Nagle (“Riverdance: The Animated Adventure”) i Guyem Collinsem.

Premiera „Blazing Samurai” została zaplanowana na 2021 rok.