Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze szczegóły na temat obecności Punishera w Daredevil – spoilery


Niedawno oficjalnie potwierdzono, że w drugim sezonie serialu Daredevil istotną rolę odegra Punisher. Teraz twórcy zdradzili nam trochę informacji na temat jego roli.

Jak podaje portal Nerdist, powołujący się na swoich informatorów, Punisher będzie w drugim sezonie wrogiem Daredevila! Dwaj bohaterowie będą tak skonfliktowani, że widzowie mają odebrać Punishera jako jednego z czarnych charakterów serialu.

Wiadomość o tym, że w drugim sezonie “Daredevila” pojawi się Punisher, wzbudziła burzę dyskusji wśród fanów. W rolę Punishera wcieli się Jon Bernthal (“The Walking Dead”, “Wilk z Wall Street”, “Furia”). Fani spekulują: czy Punisher stanie się wrogiem czy może sprzymierzeńcem Matta Murdocka / Daredevila (Charlie Cox)? Jaki będzie jego wkład w fabułę serialu? Swoją wypowiedzią, oliwy do ognia dolał także jeden z producentów serialu, Jepp Loeb : “Obecność Punishera przyniesie dramatyczne zmiany w świecie Matta Murdocka. Nic nie będzie już takie samo”.

Rewelacje te wydają się uzasadnione. Niejakie potwierdzenie konfliktu uzyskaliśmy także od kolejnego producenta serialu – Marco Ramireza, który nadchodzący sezon serialu podsumował bardzo prosto i dosadnie: “Daredevil kontra Punisher”. Fabuła ma się podobno opierać na komiksie “Daredevil vs. Punisher: Means and Ends”. Należy zaznaczyć, że obydwaj bohaterowie często walczyli ze sobą w komiksach.

Można jednak założyć, że to nie Punisher będzie głównym złoczyńcą sezonu i wkrótce dostaniemy więcej informacji. W plotkach przewijała się postać Bullseye’a. Nie zapominajmy także o Kingpinie (rewelacyjnie zagranym przez Vincenta D’Onofrio).

Drugi sezon “Daredevil” zadebiutuje w 2016 roku.