Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze zdjęcia i oficjalny tytuł ekranizacji Doom!

W Internecie zaprezentowano pierwsze oficjalne zdjęcia z filmu zatytułowanego “Doom: Annihilation”. Możecie je zobaczyć u nas i dowiedzieć się na kiedy zaplanowano premierę obrazu.

Jak donosi serwis Dread Central, film zadebiutuje jesienią 2019 roku, a jego oficjalny tytuł to “Doom: Annihilation”. Krótką galerię zdjęć promocyjnych udostępnionych przez wytwórnię Universal które możecie obejrzeć poniżej.

Oprócz tego, dzięki Dread Central poznaliśmy też pierwszy opis horroru science-fiction. “Doom: Annihilation” przedstawi widzom oddział kosmicznych komandosów, który odpowiedział na sygnał SOS wysłany z bazy zlokalizowanej na księżycu Marsa. Po przybyciu na miejsce komandosi odkrywają, że placówka została opanowana przez demoniczne potwory, które grożą stworzeniem Piekła na Ziemi.

Reżyserią filmu zajął się Tony Giglio (“Teoria Chaosu”, “Death Race” 2 i 3), a w obsadzie znaleźli się m.in.: Nina Bergman, Dominic Mafham, Luke Allen-Gale, Jemma Moore, Chidi Ajufo, Amer Chadha-Patel oraz Amy Manson.