Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze zdjęcia nowego ksenomorfa z Alien: Covenant

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że w filmie „Alien: Covenant” pojawi się nowy gatunek ksenomorfa. Teraz do sieci wyciekły pierwsze fotografie zakulisowe i możemy zobaczyć nowe stworzonko, które pojawi się w filmie.

Zdjęcia pojawiły się dzięki uprzejmości So Is It Any Good. Żadne z nich w sumie nie jest typowym zdjęciem z planu ani ujęciem z kręcenia, ale pokazują kilka ciekawych rzeczy. Michael Fassbender wyjawił, że nowy gatunek do Neomorf. Te widoczne na zdjęciu nawet pasują do opisu podanego przez fanowską stronę AVPGalaxy:

Neomorfy przypominają nieco starszą koncepcję proto-Obcych z „Prometeusza”, zwłaszcza jeżeli chodzi o białe ubarwienie, spiczastą głowę i dwa kolce grzbietowe. Po urodzeniu Neomorfy poruszają się na czworaka, podobnie jak Obcy z filmu „Alien 3”. Kiedy są dorosłe, stają się znacznie większe i chodzą na tylnych nogach.

Inne zdjęcia pokazują taką typową scenerię dopasowaną do tego filmu. Pojawiło się również zdjęcia facehuggera i złoże jaj – prawdopodobnie i ich nie zabraknie w tej produkcji. Wciąż jednak mało wiemy o samej fabule produkcji. Wiadomo natomiast, że Michael Fassbender powróci do roli Davida, a Noomi Rapace do roli Elizabeth. Pozostała część obsady to Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride i Billy Crudup.