Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwsze zdjęcia z planu Saw: Legacy

 

W lipcu tego roku ogłoszono, że Lionsgate przygotowuje się do tworzenia kolejnego sequela „Piły”, zatytułowanego „Legacy”. Produkcja ma się rozpocząć tej jesieni w Toronto. Teraz wiele wskazuje ku temu, że zdjęcia już się rozpoczęły, a do sieci trafiły dwa z nich.

Choć ten etap produkcji rozpoczęto, to wciąż nie potwierdzono obecności konkretnych aktorów w obsadzie, nie ujawniono również zarysu fabuły. Natomiast zdjęcia pokazują prawdopodobnie moment, w którym Jigsaw (John Kramer) został przez kogoś zakopany – jednak trumna wystaje z ziemi. Dlaczego? I kto chciał go umieścić pod ziemią?

John Kramer zmarł w „Pile III”, ale mimo wszystko pokazywał się we flashbackach w kolejnych filmach. W ostatnim z nich okazało się, że ma on wiele popleczników, którzy szerzą jego wiadomość, aby doceniać życie, które się ma. Być może te zdjęcia wskazują na to, że Jigsaw w jakiś sposób zmartwychwstanie.

Film reżyserują bracia Peter i Michael Spierig. Scenariusz napisali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. Nie wiadomo jednak, czy Tobin Bell powróci w roli Jigsawa. Producentami są Oren Kroules i Mark Burg, a producentami wykonawczymi Dan Heffner oraz Peter Block.

Premiera została zaplanowana na październik 2017 roku.