Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwszy oficjalny opis Avengers: Infinity War

Kinowe Uniwersum Marvela jest niekwestionowalnie jedną z największych franczyz na świecie, bijącą rekordy box-office’u i zaskakującą fanów oraz krytyków. Już za rok pojawi się nowa produkcja „Avengers: Infinity War”, która ma być wyjątkowo spektakularna.

Nowy film będzie wyjątkowy pod wieloma względami: w końcu przenikną się uniwersa „Strażników Galaktyki” i „Avengers”, zostaną zaprezentowane plany Thanosa (Josh Brolin) i doczekamy się ujawnienia lokalizacji Kamienia Duszy, czyli najpotężniejszego z Kamieni Nieskończoności.

Poniżej możecie przeczytać najnowszy opis produkcji:

Kiedy Avengersi i ich sprzymierzeńcy starają się chronić świat przed zagrożeniami zbyt potężnymi na jednego bohatera, pojawia się nowe niebezpieczeństwo prosto z mroków kosmosu – Thanos. Międzygalaktyczny despota usiłuje zebrać wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności, co mogłoby dać mu niewyobrażalną moc i możliwość użycia jej do stworzenia własnej, chorej wizji rzeczywistości. Wszystko, o co do tej pory walczyli Avengersi – przetrwanie planety i ludzkości – nigdy nie było mniej pewne.

 infinity gauntlet