Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwszy zwiastun filmu Andron

 

Czy macie już dosyć filmów dystopijnych, gdzie bohaterowie muszą stale walczyć, trenować i sprawdzać swoje siły i wytrzymałość? Trend ten był utrzymywany w filmach takich jak „Igrzyskach Śmierci”, „Więźniu labiryntu” czy w „Niezgodnej”. A wszystko może się w końcu znudzić, widzowie pragną czegoś nowego.

Jednakże wszystko wskazuje na to, że pojawi się kolejna produkcja w podobnym klimacie, ale tym razem skupi się na nieco starszych bohaterach. „Andron” skupia się na grupie kobiet i mężczyzn, którzy budzą się w ciemnym labiryncie i nie mają pojęcia, kim są. Alec Badwin jest człowiekiem, który kontroluje wszystkie dziwne wyzwania i zagraża ich życiu. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun filmu.

Reżyserią zajął się Francesco Cinquemani. W poszczególne role wcielają się: Dany Glover, Michelle Ryan, Skin, Jon Kortajarena, Gale Harold oraz Leo Howard. Film jest włoskiej produkcji, a reżyserem został Francesco Cinquemani. Premiera została zapowiedziana na 3 czerwca tego roku – a więc już za miesiąc.

Oto oficjalny zarys fabuły:

W roku 2154, grupa młodych kobiet i mężczyzn budzi się w ciemnym, klaustrofobicznym labiryncie. Nie pamiętają kim są, ani kto umieścił ich w Czarnym Labiryncie ANDRONu. Grupa musi rozszyfrować kody, zrozumieć sygnały i przejść przez wszystkie testy w tym tajemniczym i dziwacznym miejscu. Walczą, aby przetrwać, a świat na zewnątrz bacznie ich obserwuje i robi zakłady odnośnie ich losu.