Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwszy zwiastun Kubo And The Two Strings

 

Animacja od twórców m.in. „Koraliny” i „ParaNormana” swoją premierę będzie miała już w przyszłym roku. Teraz, zgodnie z zapowiedziami, studio LAIKA zaprezentowało oficjalny zwiastun produkcji.

Niedawno w sieci pojawił się plakat promujący animację „Kubo And The Two Strings”, a teraz możecie zobaczyć trailer animacji o fantastycznej podróży Kubo.

Głównym bohaterem animacji jest tytułowy Kubo (głosu udziela Art Parkinson). Wiedzie on oszczędne, spokojne życie, opowiadając fantastyczne historie ludziom w swojej nadmorskiej miejscowości.

Jego cicha egzystencja zostaje zakłócona, gdy przypadkowo przywołuje mitycznego ducha z przeszłości, który poruszy niebo i ziemię, aby dokonać swojej zemsty. Kubo łączy siły z Monkey (Charlize Theron) i Beetle (Matthew McConaughey), z którymi wyrusza w ekscytującą podróż, aby uratować swoją rodzinę i rozwiązać zagadkę jego zaginionego ojca, największego samuraja, jakiego kiedykolwiek świat widział.

Z pomocą samisenu – magicznego instrumentu – Kubo walczy z bogami i potworami, w tym z mściwym Moon Kingiem (Ralph Fiennes) i Złymi Siostrami (Rooney Mara). Musi odkryć sekret swojego dziedzictwa, zjednoczyć rodzinę i spełnić swoje bohaterskie przeznaczenie.

Premiera „Kubo And The Two Strings” została zaplanowana na 19 sierpnia 2016 roku.