Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwszy zwiastun Legends of the Hidden Temple od Nickelodeon!

 

Jeżeli pamiętacie coś takiego jak „Legends of the Hidden Temple” to należą się Wam gratulacje, jesteście dziećmi lat 90. Jednak niezależnie od tego, czy wiecie, o czym mowa, czy też nie, będziecie mieli okazję się dowiedzieć, bowiem już wkrótce zadebiutuje nowa wersja tego show.

Tym razem nie będzie to jednak to samo, co w latach 1993-1995. Wtedy była to gra, w której dzieciaki zmagały się z nie lada wyzwaniami. Tym razem otrzymamy film o trójce rodzeństwa, którzy przeszukują tytułową świątynię… oczywiście nie zabraknie tutaj również różnego rodzaju legend!

Trójka rodzeństwa odłączy się od nudnawej wycieczki w dżungli i trafi do miejsca pełnego przygód, gdzie jednak będą musieli się zmierzyć z różnymi wyzwaniami, aby wyjść z tego cało. Ma się pojawić wiele elementów z oryginalnego show, między innymi Olmec, gadająca głowa witająca Noaha, Sadie i Dudleya. Głos pod Olmeca ponownie będzie podkładał Dee Bradley Baker. Podobno w filmie ma się również pojawić gospodarz dawnego show, Kirk Fogg. Natomiast w głównych rolach zobaczymy Isabelę Moner, Colina Critchleya i Jeta Jurgensmeyera.

Premiera tej jesieni!