Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwszy zwiastun Mother, May I Sleep with Danger?

 

James Franco postanowił jakiś czas temu stworzyć remake filmu „Mother, May I Sleep with Danger?” i już dzisiaj możemy zobaczyć pierwszy owoc jego pracy. Lifetime udostępniło pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, w której zobaczymy zakochane wampiry i lesbijki.

 

Jest to remake thrillera z 1996 roku, w którym młoda dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że jej chłopak jest morderczym psychopatą. Główną rolę zagrała Tori Spelling i tym razem również pojawi się w filmie Jamesa Franco. Wciela się w postać Julie, matki, która próbuje pogodzić się z tym, że jej córka Leah (Leila George) jest lesbijką i któregoś dnia przyprowadza do domu swoją miłość – Pearl (Emily Meade). Wkrótce okazuje się, że Pearl jest wampirem, a jeżeli Julie nie będzie uważać, jej córka może mieć serce złamane na całą wieczność.

Premiera 18 czerwca na Lifetime, a reżyserią zajmuje się Melanie Aitkenhead. Scenariusz pochodzi od Amber Coney i powstawał w oparciu o historię Jamesa Franco, który jest również producentem wykonawczym.