Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pierwszy zwiastun The Book of Henry

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun najnowszego filmu Colina Trevorrowa, „The Book of Henry”. Zobaczcie materiał poniżej.

 

Fabuła filmu skupia się na postaci Susan (Naomi Watts), która samotnie wychowuje dwóch synów Henry’ego (Jaeden Lieberher) oraz młodszego Petera (Jacob Tremblay). Starszyz chłopców jest młodym geniuszem, który zakochuje się w swojej sąsiadce Christinie (Maddie Ziegler), córce komisarza policji. Z czasem dochodzi do wniosku, że ojciec Christinie chce ją skrzywdzić. Pisze więc książkę, w której opracowuje plan uratowania dziewczyny. Gdy Susan przypadkowo znajduje książkę, postanawia pomóc synowi i wcielić w życie jego plan.

Scenariusz „The Book of Henry” napisał Gregg Hurwitz, a reżyserią zajął się Colin Trevorrow. W obsadzie filmu pojawią się m.in. Lee Pace, Naomi Watts, Jacob Tremblay, Sarah Silverman, Dean Norris, Maddie Ziegler, Bobby Moynihan i Jaeden Lieberher. Produkcja powstała na zlecenie Double Nickel Entertainment i Sidney Kimmel Entertainment. Premiera została zaplanowana na 16 września.

The book of Henry poster