Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Piła: dziedzictwo z nowymi materiałami promocyjnymi

 

Kolejna, ósma już odsłona filmowej serii horrorów doczekała się serii plakatów promocyjnych. Studio Lionsgate zaprezentowało również nowy spot, a produkcja wejdzie do kin w październiku.

Film reżyserują bracia Peter i Michael Spierig. Scenariusz napisali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. Producentami są Oren Kroules i Mark Burg, a producentami wykonawczymi Dan Heffner oraz Peter Block. Oficjalny opis znajdziecie poniżej:

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Tobin Bell powraca jako Jigsaw / John Kramer, a obok niego w filmie zagrają też Mandela Van Peebles,Brittany Allen, Laura Vandervoort, Hannah Emily Anderson, Callum Keith Rennie, Matt Passmore i Josiah Black.

Premiera „Jigsaw” („Piła: Dziedzictwo”) została zaplanowana na 20 października.

piła 1

 

piła 2

 

piła 3

 

piła 4

 

piła p1

 

piła p2