Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pixar promuje Co w duszy gra

Najnowsza animacja od studia Pixar otrzymała nowe wideo promocyjne. Piękny, pełny muzyki materiał możecie obejrzeć poniżej!

Oficjalny opis i zapowiedź animacji „Co w duszy gra” („Soul”):

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”.

Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

W oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się m.in. Jamie Foxx, Tina Fey, Questlove, Phylicia Rashad, Ahmir-Khalib Thompson oraz Daveed Diggs. Za reżyserię odpowiada Pete Docter, który wspólnie z Mikem Jonesem przygotował scenariusz filmu. Światowa premiera „Soul” została zaplanowana na 20 listopada.