Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Plakat i zwiastuny promujące drugi sezon Galavanta

W oczekiwaniu na styczeń, stacja ABC umila czas fanom serialu coraz to nowymi spotami. Tym razem zaprezentowano plakat i kolejne taneczne spoty. Ciekawi?

Serial „Galavant” jest jedną z najciekawszych zeszłorocznych premier. Kto by pomyślał, że komediowy musical fantasy może odnieść sukces i zdobyć grono wiernych fanów, którzy przyczynili się do powstania kolejnego sezonu?

„Galavant” bez pardonu parodiuje gatunki, wyśmiewa klisze i najbardziej oklepane motywy wykorzystywane w filmach. Dodatkowo przed twórcami i aktorami stanęło wyzwanie: stworzenie komedii, której bohaterowie śpiewają. Serial sam również jest schematyczny i pełen klisz, mimo wszystko udało się zawrzeć w nim interesującą historię, pełną muzyki i zwrotów akcji.

W pierwszym sezonie tytułowy bohater, rycerz Galavant (Joshua Sasse), z pieśnią na ustach wyrusza z misją, by odbić swą ukochaną Madalenę (Mallory Jansen) z łap nikczemnego króla Richarda (Timothy Omundson).

Ponad to w obsadzie znaleźli się również Vinnie Jones (Gareth), Karen David (księżniczka Isabella), Luke Youngblood (giermek Sid) oraz Darren Evans (szef kuchni).

Poniżej prezentujemy Wam oficjalny plakat 2 sezonu „Galavanta”, który powraca na antenę już 3 stycznia 2016 roku oraz dwa rozśpiewane i roztańczone zwiastuny.

galavant plakat