Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Plakat Wonder Woman jak z Rycerzy Zodiaku

Reżyserka „Wonder Woman 1984”, Patty Jenkins, zaprezentowała fanom pierwszy oficjalny plakat filmu. Jedno trzeba przyznać twórcom – jest dość nietypowy, nawet w erze kontrastowych, jaskrawych i… bombastycznych plakatów.

Jenkins w tweecie oświadczyła, że zwiastun filmu nie pojawi się na San Diego Comic-Con, a materiały promocyjne powinny zostać ujawnione dopiero w grudniu, kiedy przypuszczalnie wystartuje kampania. Niektórych może dziwić rozpoczęcie jej w końcówce roku, ale biorąc pod uwagę inne czynniki ma to sens. Podobnie działo się z „Avengers: Wojną bez granic” i „Avengers: Koniec gry”, emisja zwiastuna w grudniu zbiegnie się ze świątecznymi premierami, więc rzesza widzów idąc na „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” czy „Jumanji 3” potencjalnie zainteresują się produkcją, a przede wszystkim się o niej dowiedzą. O ile oczywiście zapowiedź trafi wtenczas na wielki ekran.

Nie da się ukryć, że po dotychczasowych informacjach i zdjęciach z produkcji oraz opublikowanym plakacie wielu będzie niecierpliwie czekać na więcej – być może twórcy co jakiś czas będą wypuszczać jakieś mniejsze zajawki, aby utrzymać napięcie i podsycać oczekiwania.

Jenkins zapowiedziała kiedyś, że jej wizja lat 80. będzie się różnić od popularnych przedstawień tego okresu. Opowie o nich tak jak je pamięta. Myśli, że taka wersja może przypaść widzom do gustu. Ponadto zaznaczyła, że to właśnie epoka, w której tworzono niesamowitą muzykę i sztukę, że to właśnie w tych latach czuła – będąc dzieckiem – że może wszystko.

W „Wonder Woman 1984” w tytułowej roli powróci Gal Gadot, większym zaskoczeniem będzie za to pojawienie się Chrisa Pine’a jako Steve’a Trevora, ale podobno ma to być sensownie wyjaśnione. Na ekranie zobaczymy też Kristen Wiig portretującą postać Barbary Ann Minervy alias Cheetah, ale chyba największą zagadką jest bohater grany przez Pedro Pascala.

Premiera filmu ma nastąpić w 4 czerwca 2020 roku.


Źródło: comicbook.com