Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Plakaty filmowe z Comic-Conu w San Diego

Trwa doroczne święto wielbicieli filmów, seriali, komiksów – Comic-Conu. W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące wyczekiwane przez fanów produkcje: „Wonder Woman”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, „Kong: Skull Island”, a także wiele innych. Zerknijcie na poniższą galerię!

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” – spin-off przygód Harrego Pottera, na który czekają widzowie na całym świecie, ma trafić do kin już tej jesieni – 11 listopada. Reżyserią widowiska fantasy zajmuje się David Yates, który odpowiada za cztery ostatnie filmy o przygodach Harry’ego Pottera. Scenariusz produkcji stworzyła sama J.K. Rowling.

Fantastyczne zwierzęta CC

Chwilę po premierze oficjalnego zwiastuna, do sieci trafił też plakat promocyjny „Amerykańskich bogów”.

american gods poster comic con

Phil Lord i Christopher Miller to producenci „LEGO Batman”, a reżyserią produkcji zajmie się Chris McKay na podstawie scenariusza Setha Grahame’a-Smitha. Plakat produkcji poniżej:

Batman LEGO CC

Już 10 marca 2017 roku na ekrany kin wejdzie kolejny film o King Kongu, „Kong: Skull Island” w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa.

kong CC poster

 

kong CC poster 2

„King Arthur: Legend of the Sword” przygotowuje Guy Ritchie, premiera 24 marca 2017 roku.

King Arthur CC

„Wonder Woman” reżyseruje Patty Jenkins, a premiera filmu ma mieć miejsce 2 czerwca 2017 roku. Zerknijcie na nowy plakat produkcji:

wonder woman CC