Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Plakaty promocyjne Ben-Hura

 

Już niebawem pojawi się nowa adaptacja „Ben-Hura” w reżyserii Timura Bekmambetova. W tytułowej roli zobaczymy Jacka Hustona, a u jego boku pojawi się Toby Kebbel w roli Messala. Tera możemy zerknąć na plakaty promocyjne bohaterów produkcji.

Ben-Hur to żydowski książę, który przez zdradę swojego przyjaciela, generała Romana Messala, zostaje zmuszony do niewolnictwa. Lata później Ben-Hur powraca i pragnie zemsty – w dosyć oryginalny sposób, bo podczas wyścigu rydwanów. Jeżeli czujecie się zaintrygowani to w końcu możecie zobaczyć nowe materiały promocyjne.

W produkcji obok Jacka Hustona (Ben-Hur) i Morgana Freemana (Ildarin, nauczyciel Ben-Hura) zagrają także: Toby Kebbell, Sofia Black-D’Elia, Rodrigo Santoro, Nazanin Boniadi, Moises Arias i Ayelet Zurer. Oficjalny opis filmu prezentuje się następująco:

Bogaty kupiec Juda Ben-Hur żyje w Jerozolimie na początku pierwszego stulecia, w czasach wielkiego niepokoju. Do miasta powraca jego brat Messala, aby stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami zyskującymi coraz szersze wpływy. Ben-Hur odmawia bratu pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany na lata ciężkich, niewolniczych prac. Przy życiu trzyma go jedynie myśl o zemście i powrocie do ukochanej. Jego los odmieni pewne spotkanie, dzięki któremu wyrównanie rachunków stanie się realne. Jakie szanse ma jednak niewolnik przeciwko największemu imperium świata?

Premiera filmu 19 sierpnia, a poniżej materiały promocyjne produkcji.

Ben Hur 0

 

Ben Hur 1

 

Ben Hur 2

 

Ben Hur 3

 

Ben Hur 4

 

Ben Hur 5

 

Ben Hur 6

 

Ben Hur 7

 

Ben Hur 8

 

Ben Hur 9