Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Po raz trzeci zameldujemy się w Hotelu Transylwania!

Po sukcesie jedynki oraz jej kontynuacji, która obecnie jest wyświetlana w kinach, kwestią czasu było ogłoszenie decyzji o powstaniu trzeciej odsłony przygód hrabiego Drakuli i jego zwariowanej rodzinki.

Sony Pictures Animation oficjalnie ogłosiło, że trzecia część „Hotelu Transylwania” powstanie oraz podało datę premiery animacji. Obraz wejdzie do kin 21 sierpnia 2018 roku.

Jak na razie nie poznaliśmy obsady aktorskiej, która użyczy swych głosów bohaterom filmu. Jednakże po raz trzeci stanowisko reżysera nie będzie należało do Genndy’ego Tartakovsky’ego. Reżyser już wcześniej wielokrotnie podkreślał, że nie będzie brać udziału w zakończeniu trylogii „Hotelu Transylwania”. Jak głoszą plotki, powodem tej decyzji są tarcia na linii reżyser – wytwórnia.

Scenariusz trzeciej części „Hotelu Transylwania” napiszą ponownie Adam Sandler i Robert Smigel.

„Hotel Transylwania 2” okazał się swym hitem – w USA animacja zarobiła do tej pory ponad 150 mln dolarów, a światowe wpływy przekraczają już 200 mln dolarów. W planach producentów, oprócz zakończenia trylogii, znajduje się także realizacja serialowego spin-offu.