Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pogłoski dotyczące fabuły Thor: Ragnarok

W sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne doniesienia o wydarzeniach, jakie rozegrają się w trzecim solowym filmie o Thorze. Portal SchmoesKnow ujawnił nowe, zaskakujące informacje o „Thor: Ragnarok”. Poniżej potencjalne spoilery.

Do premiery superprodukcji „Thor: Ragnarok” pozostał jeszcze ponad rok, ale w sieci pojawiły się właśnie wiadomość, które wywołały wiele emocji wśród fanów MCU. Jak podaje Schmoes Know, w filmie Ragnarok nie oznacza wojny nordyckich bogów, ale będzie nazwą planety:

W trakcie pobytu na Ragnaroku, Thor i Hulk zostaną zmuszeni przez Grandmastera (Jeff Goldblum) do walki z sobą na arenie. Jednym z egzekutorów woli i praw Grandmastera będzie Skurge (Karl Urban), który odegra istotną rolę w filmie. Thor spotka na swej drodze piękną wojowniczkę z konkurencyjnej drużyny kosmicznych gladiatorów, Walkirię (Tessa Thompson). Wspólnie będą opracowywać plan ucieczki z planety i otrzymają nieoczekiwaną pomoc ze strony Skurge’a. – Do tych informacji dotarł Schmoes Know.

Jak na razie tych rewelacji nie potwierdzają twórcy produkcji. „Thor: Ragnarok” w reżyserii Taika Waititi pojawi się w kinach 3 listopada 2017 roku. W obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, a także Idris Elba, Cate Blanchett, Mark Ruffalo i Tessa Thompson.