Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pogromcy duchów w animacji od Sony

Wytwórnia przez kilka lat planowała kolejne projekty „Pogromców duchów”, które ostatecznie nie zostały zrealizowane. Teraz, gdy studio szykuje reboot serii w wersji kobiecej, okazuje się, że powstanie także animacja o przygodach pogromców!

Zdjęcia do „Pogromcy duchów 3” z Kristen Wiig, Leslie Jones, Melissą McCarthy i Kate McKinnon dobiegły końca, a premiera filmu zaplanowana została na 22 lipca 2016 roku. Wytwórnia Sony nie ustaje w wysiłkach odświeżenia marki „Ghostbusters”.

Obecnie w studio trwają prace nad animacją pod tym samym tytułem, która podobnie jak filmy z lat 80-tych opowie o przygodach grupy naukowców broniących Manhattanu przed inwazją upiorów. Projektem zajmuje się reżyser oryginalnej wersji „Pogromców duchów” – Ivan Reitman.

Jak na razie nie znamy szczegółowych informacji odnośnie animacji „Ghostbusters”. Sony nie ujawniło kto zostanie reżyserem i scenarzystą projektu.

Należy przypomnieć w tym miejscu, że nie będzie to pierwsza kreskówka o przygodach „Pogromców duchów”. W okresie od 1986 do 1991 na stacji ABC fani mogli oglądać serial „The Real Ghostbusters”, a w 1997 roku wytwórnia Sony udostępniła 40 odcinków serii pt. „Extreme Ghostbusters”.