Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pojazd Batmana z Ligi Sprawiedliwości (zdjęcie)

W sieci pojawiło się zdjęcie opancerzonego batmobilu, który zobaczymy w nadchodzącej produkcji od DC Comics i Warner Bros. „Liga Sprawiedliwości” zawita do kin już tej jesieni, a już teraz możemy rzucić okiem na podrasowany pojazd Batmana.

Za reżyserię produkcji odpowiada Zack Snyder, a scenariusz przygotował Chris Terrio. W filmie pojawią się m.in. Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman / Arthur Curry), Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Ray Fisher (Victor Stone / Cyborg), a także Amber Heard (Mera) i Amy Adams (Lois Lane).

Oficjalny opis poniżej:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Światowa premiera 16 listopada 2017 roku.

batmobil