Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Pokémon: Detektyw Pikachu powraca z nowym spotem!

Warner Bros. opublikowało nowy spot z filmu “Pokémon: Detektyw Pikachu”, w którym nie brakuje dynamicznej akcji, humoru i próbki świata przedstawionego.

W polskich kinach obraz ma pojawić się 10 maja 2019 roku.

W oryginale głos Pikachu użyczył Ryan Reynolds (w polskim dubbingu Maciej Stuhr). Oprócz gwiazdy “Deadpoola” w przedsięwzięciu udział wzięli m.in. Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Rita Ora, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Karan Soni i Omar Chaparro.

Za reżyserię obrazu odpowiada Rob Letterman, muzykę zaś opracował zajął się Henry Jackman.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.